Безкоштовні 90 днів фітнесу в Sport Life

Безкоштовні 90 днів фітнесу в Sport Life

Безкоштовні 90 днів фітнесу в Sport Life

Купуй у будь-якому діючому клубі “Sport Life” річну мережеву клубну картку повного дня та отримуй +90 днів безкоштовного фітнесу додатково до свого абонементу!

Закінчується абонемент? Покажи карту MAXI та отримуй +90 днів безкоштовного фітнесу до свого старого абонементу !

Займайся фітнесом з MAXI та будь у формі!

Sport Life
МАХІ-ПРОПОЗИЦІЯ У ПАРНЕРА:

1. Купуєш у будь-якому діючому клубі “Sport Life” річну мережеву клубну картку повного дня: “Люкс”, “Преміум”, “Класік+Б”, “Класік”, “Експрес+Б” або “Експрес”

2. Показуєш картку MAXI

3. Отримуєш +90 днів безкоштовного фітнесу додатково до вашого абонементу!

Пропозиція не плюсується з іншими знижками та акційними пропозиціями “Sport Life”, дійсними на момент використання акційної пропозиції від MAXI.

Пропозиція діє по всій Україні до 31.12.2016

ІНФОРМАЦІЯ ПРО MAXI ПАРТНЕРА:

Стати клієнтом мережі Sport Life – дуже важливе рішення у Вашому житті. У першу чергу, це потрібно для досягнення нових рівнів в кар’‏‎єрі, сім’‏‎ї і здоров’‏‎я. Тому що надалі, відвідування спортивного клубу або просто тренажерного залу стане невід’‏‎ємною частиною вашого життя і дуже приємною частиною сімейного дозвілля.

Ми раді бачити в наших клубах людей будь-якого віку, соціального стану, підготовки, незалежно від поставлених цілей.

Це – зобов’‏‎язання і гарантія здоров’‏‎я. Обіцянка самому собі стати краще. Ви ніколи не відчуєте себе самотнім, адже в даний час з нами вже більше 20000 чоловік. Вони такі ж люди, як і Ви – всі різні, але об’‏‎єднані однією метою – стати краще.

З 7 ранку до 23 вечора вся мережа клубів Sport Life піклуватися про ваш комфорт і задоволенні ось уже кілька років. Грунтуючись на досвіді західних країн, і вибираючи тільки найкраще, ми знаємо як допомогти Вам у досягненні будь-яких поставлених цілей. Приходьте і Ви обов’‏‎язково залишитеся задоволені!

Rate article
akciya.kiev.ua
Добавить отзыв